شركت سروش‌رشد توسط گروهي از افراد و از جمله دكتر پزشكيان كه بيش از 30 سال سابقه فعاليت در صنعت طيور ايران را داشتند، از سال 1378 آغاز بكار نمود. كاربردي‌كردن تفكر علم روز دنيا در صنعت طيور ايران ، نوآوري در توليد و تعهد در كيفيت از اهداف اين شركت از بدو فعاليت بوده‌اند.  حضور 10 سال مستمر در عرصه توليد همراه با ثبات و يا بهبود هرچه بيشتر كيفيت توليدات خود، بزرگترين افتخار اين شركت و نشانه تعهد در خدمت به صنعت طيور ايران بوده است.
ﺗﻮﻟﻳﺪات اين شركت از جمله اﻧﻮاع ﻛﻧسانتره هاى طیور، مكمل هایى با فرمول ويژه براﻯ انواع واريته هاﻯ گوشتى و مرغ مادر، ﻛﻧسانتره-دان ﻫﻔﺗﻪ اول پرورش، آمونزيم و نيز معرفى محصولى از كشور اتريش براى اولين بار در ايران بنام مايكوفيكس پلاس بعنوان خنثى كننده مايكوتوكسين هاى دان طيور، از افتخارات اين شركت ميباشند.
براى ارتقاء هر چه بيشتر سطح علمى مرغداران، شركت سروش رشد در طى سال هاى فعاليت خود، اقدام به برگزارى همايش هاى متعدد منحصراً آموزشى در سطح كشور نموده است كه بنا به اذعان شركت كنندگان در اين همايش ها، سابقه برگزارى چنين همايش هايى توسط توليد كنندگان كه منحصراً به جنبه هاى آموزشى و نه اقتصادى پرداخته شود وجود نداشته اند. بخش علمى اين شركت با مديريت آقاى دكتر پزشكيان و با همكارى کارشناسان آموزش ديده در اين صنعت و با امكان تماس با مراكز علمى دنيا و دسترسى به آخرين اطلاعات و پژوهش هاى علمى صنعت طيور دنيا، وظيفه راهنمايى مرغداران و ساير علاقمندان شاغل درصنعت طيور را بر عهده دارند.

 

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته ، تهران، 6 تا 9 آبان ماه 1395

 

بیشتر...  

 

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیور- تبریز و گردهمایی مرغداران تخمگذار شهر مرند در سمینار علمی - کاربردی سروش رشد

 

بیشتر...  

   

Copyright © 2010 Sorosh Roshd Co. . All Right Reserved. Design by: www.shidsun.com