برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته ، تهران، 6 تا 9 آبان ماه 1395

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور روز پنجشنبه 6 آبان 95 با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه و جمعی از رسانه های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای تهران افتتاح شد.


فضایی بیش 46000 متر مربع به این دوره از نمایشگاه اختصاص داده شد و این دوره از نمایشگاه با حضور بش از 350 شرکت داخلی و 100 شرکت خارجی جدیدترین محصولات تولیدی و پژوهشی اعم از ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل‌های خوراکی، دامپزشکی و واکسن‌های دامی، دارو و مکمل‌های غذایی، فرآورده‌ها و تولیدات لبنی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده‌ها، مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی خود را به علاقمندان این صنعت معرفی نمودند.

شرکت های سروش رشد و آریا دان رشد نیز در یک غرفه مشترک در این دوره از نمایشگاه حضور فعال داشته و پذیرای بازدیدکنندگان و متخصصین این صنعت بود.


بازگشت
 

 

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته ، تهران، 6 تا 9 آبان ماه 1395

 

بیشتر...  

 

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیور- تبریز و گردهمایی مرغداران تخمگذار شهر مرند در سمینار علمی - کاربردی سروش رشد

 

بیشتر...  

   

Copyright آ 2010 Sorosh Roshd Co. . All Right Reserved. Design by: www.shidsun.com